Demir Kapı

Demir Kapı Modelleri

Demir kapılar güvenlik ve estetiği birarada sunan uzun ömürlü kapılardır. Belki ahşap kapılardan bile daha fazla tasarım alternatifi sunabilen demir kapı , istenirse demire cam, ahşap, pleksi vb. gibi malzemeler de eklenerek çok daha farklı havada kapılar tasarlanabilmektedir. Bu kapıları tarz olarak modern ve klasik olarak iki gruba ayırabiliriz. Aşağıda örnek çalışmalarımızdan da görebileceğiniz gibi floral ferforje desenli demir kapılar daha gösterişli ve klasik bir tarza sahipken, daha minimal tasarımlara sahip kapılar daha modern bir görünümdedirler. Sitemizdeki demir kapı modelleri dışında, atölyemizdeki tasarımcılarmızca dilerseniz kendi tarzınızda bir kapı tasarlatıp imalatını yaptırabilirsiniz. Ferforje villa kapısı veya apartman giriş kapısı arıyorsanız size özel model ve fiyatlardaki modellerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Demir Kapı Fiyatları

Demir kapı fiyatları konusunda size özel sağlıklı bir fiyatlandırma yapabilmemiz için firmamızı aramanız nasıl bir kapı istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Piyasada et kalınlığı fiyat teklifine yüksek gösterilip, size verilen ürünün et kalınlığının daha ince olması gibi durumlarla karşılaşmamanız için siz değerli müşterilerimizi uyarmak isteriz. Malesef ucuz demir kapı fiyatları verebilmek adına bu tür yanlışlar yapılabilmektedir. Biz Demir Atölyesi olarak tekliften teslime kadar her süreçte şeffaf bir hizmet sunuyor, kötü sürprizler yaşamamanız için en iyi kapıları en iyi fiyatlarla imal ediyoruz. Klasik veya modern demir kapı modelleri konusunda tamamen size özel uygun fiyatlar ve çözümler için Demir Atölyesi hizmetinizde.

.

demir apartman kapısı 01
demir apartman kapısı 01
demir kapı 02
demir kapı 02
demir kapı 03
demir kapı 03
demir kapı 04
demir kapı 04
demir kapı modelleri 05
demir kapı modelleri 05
demir kapı modelleri 06
demir kapı modelleri 06
demir kapı modelleri 07
Demir Bina Kapısı Modelleri 07
apartman giriş demir kapı modelleri 08
Demir Apartman Giriş Kapısı 08
Demir Kapı Fiyatları 09
Demir Kapı Fiyatları 09
Demir Kapı Modelleri 10
Demir Kapı Modelleri 10
Demir Kapı Modelleri 11
Demir Apartman Giriş Kapısı 11
demir kapı modelleri 12
Demir Kapı Modelleri 12
demir kapı fiyatları 13
Demir Kapı Fiyatları 13
Demir Kapı Fiyatları 14
Demir Kapı Fiyatları 14
Demir Kapı Fiyatları 15
Demir Kapı Fiyatları 15
Modern Demir Kapı 16
Modern Demir Kapı 16
Modern Demir Kapı 17
Modern Demir Kapı 17
Modern Demir Kapı 18
Modern Demir Kapı 18
Modern Demir Kapı 19
Modern Demir Kapı 19
Modern Demir Kapı 20
Modern Demir Kapı 20
Modern Demir Kapı 21
Modern Demir Kapı 21
Kaliteli Demir Kapı 22
Kaliteli Demir Kapı 22

Sayfa: [1][2]

Hem güvenli oluşu hem de birçok model alternatifi sunması ile özellikle dış mekanlarda çokça tercih edilir demir kapılar. Apartman girişlerinde genellikle demir kapılar karşılar bizleri. Dışında çiçekli veya soyut desenlere orta kısımda buzlu camlar eşlik eder ve güzel bir görünüm ortaya çıkar. Demir kapıların bir avantajı da hem modern hem eski yapılarda kullanabilme özelliğidir. Kapı modeli, tasarımı günümüze uygun ve modern normlarda imal edildiğinde bambaşka bir hava sunar bizlere. Hırsızlık vakalarının önüne geçebilmek için en iyi çözüm demir kapılardır diyebiliriz.

Demir kapılar, giriş ölçülerine göre bir veya iki kanatlı olarak imal edilebilir. Şayet sağ ve solda boşluklar kalırsa bu bölümler sabit parçalar olarak kullanılır. Ferforje demir kapılar, renkleri açısından mimariye kolayca uyum sağlayabilecek boyalar ile boyanabilmektedirler. İstenilen renk seçildikten sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak fırınlanırlar. Bu şekilde boyanın uzun ömürlü ve dayanıklı olması sağlanmış olur.

Kapı imalatı başlı başına ustalık gerektiren bir konu iken, kapının montajı iyi yapılmadığı takdirde kapının ömrü de kısalacaktır. Bunun önüne geçebilmek için kapıyı imal eden ustaya montajını yaptırmanız kapının tüm detaylarına hakim olması açısından önem arzetmektedir.