Demir Korkuluk

Demir Korkuluk

Bahçe, teras, balkon, bağ vb. özel alanların güvenliğini sağlamak, sınırlarını belli etmek amacıyla demir korkuluk kullanılır. Demir korkuluk modelleri düz demir gibi minimal tasarımlarda yapılabilirken, ferforje ile çok çeşitli şekil ve figürlerde de uygulanabilmektedir. Klasik mimari detaylarını yansıtan bir villa veya müstakil konuta uygulanacaksa ferforje bu proje için uygun korkuluk tipi olacaktır. Fakat yapı modern mimari ile tasarlanmış ise minimal daha düz tipteki demir korkuluklar daha uygun bir seçim olacak, çalışma bittiğinde ortaya çıkan resim daha uyumlu görünecektir. Bu demirler dış mekan şartlarına (yağmur, kar, güneş vb.) dayanıklı olarak üretilmeli ve boyanmalıdır.

Demir Korkuluk Fiyatları

Demir korkuluk fiyatları konusuna değinmek gerekirse, fiyatı belirleyici faktörler için düz ve ferforje model mi istendiği, istenilen modelin et kalınlığı ve metrajı belirlenmelidir. Firmamızdan en iyi fiyat teklifini alabilmek için hemen üst kısımda yazan telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler maksimum söz verilen sürede üretilip montajı da tarafımızca yapılmaktadır.
Ferforje nedir, nasıl yapılır diyenler için kısaca açıklayalım. Ferforje sıcak veya soğuk haldeki demirin dövülerek şekil verilmesi ile ortaya çıkan estetik figürlerdir diyebiliriz. Ferforje el işçiliğinin büyük önem arzettiği ustalık gerektiren bir konudur. Demir korkuluklar ile alanınız daha güvenli ve estetik.

demir korkuluk 01
Demir Korkuluk 01
demir korkuluk 02
Demir Korkuluk 02
demir korkuluk 03
Demir Korkuluk 03
demir korkuluk modelleri 04
Demir Korkuluk Modelleri 04
bahçe korkuluğu 05
Bahçe Korkuluğu 05
bahçe korkuluğu 06
Bahçe Korkuluğu 06
bahçe korkuluk modelleri 07
Bahçe Korkuluk Modelleri 07
bina korkuluk 08
Bina Korkuluk 08
demir bahçe korkuluğu 09
Demir Bahçe Korkuluğu 09
demir duvar korkuluğu 10
Demir Duvar Korkuluğu 10
demir havuz korkuluğu 11
Demir Havuz Korkuluğu 11
duvar korkuluk 12
Duvar Korkuluk 12